• Обновено
Прашка Торба, Рамо Ранец Градите Пакет Каузална Crossbody Daypack за Жени Мажи

Прашка Торба, Рамо Ранец Градите Пакет Каузална Crossbody Daypack за Жени Мажи

Оценката:
DEN 407.52

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Организиран Прашка Ранец : 3 Слоеви целосно.Поголем zippered оддел за Ipad Mini, 2 стандардна големина шишиња од вода,Samsung Табот или Таблети(до 8 инчен);Помали zippered торба за телефони,powerbank,паричникот или outdoor/travel дребулии;Отворен простор со најлон бенд за да ги затворите за нешто достапни.Поместена и Дише Торба : Satchel рака е прилагодлив за како тесни/изгубат, да се откажам како висок или низок, како сакате.Поместена рака и грбот е многу удобен и лесен,исто така дише мрежа не ве пот.Отворено Торба : отпорен на Вода (Боја Дел) и анти-нула Најлон материјал направи MALEDEN заштитна торба и трајни производи за пешачење, kayaking, нуркањето, салата, возење велосипед, возење велосипед, пешачење, патуваат, забавен парк и секојдневна употреба.Сите целите Секојдневен Daypack : Совршено функционира како рамо пак,градите торба,crossbody ранец и патна торба и да ги задржи вашите раце слободни.Современиот моден стил и исклучителна детали направи MALEDEN matchable со било облека за мажи и жени.MALEDEN Бренд : Сите производи се проверуваат пред породувањето.Оваа рамо ранец е добра големина, да го носат вашиот примарен предмети.Можете да ги имаат сите вашите елементи многу организирани и на место со сите џебови дека има.Спектар на бои да се избере.Првиот оддел е еластична торба да се подели,погоден за Ipad Mini,Поттикне,Таблети(до 8 инчен).Вториот оддел има 2 џебови за телефон,powerbank,паричник и 1 простор за лаптоп.Третиот оддел е отворен, со најлонска бенд за да ги затворите за нешто достапни.Четвртиот оддел е мал патент џеб за обичните копчиња или мали нешта.Отпорен на вода(освен патент дел и назад).Нула доказ.SBS Мазна Патент.Поместена но Дише Назад и на Рака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.