• Обновено
Медиокритет Обука Timer Watch, iCrius Медиокритет Обука Тоалет со Музички и Вибрации Интервал Потсетници, Отпорен на Вода, Батерија Деца Тоалет Обука Помош (Бела, d)

Медиокритет Обука Timer Watch, iCrius Медиокритет Обука Тоалет со Музички и Вибрации Интервал Потсетници, Отпорен

Оценката:
DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Отпорност на вода : Нема потреба да се отстрани овој медиокритет обука се види при миење на рацете.Вашето дете може да си игра со вода без грижи на рачен часовник да се оштетат.Се погодни за секојдневна употреба, како што е миењето раце, поздравниот, пот, raining итн.Looping Тајмер : Вашиот медиокритет обука се види, има лесен за подесување програмабилни јамка во тајмер за 15s, 15 милиони, 30m, 60m, 90m, 2 H и 3 H за да ве потсети на вашите малечки, кога тие треба да одат медиокритет.Кога види сопирачка за 10 минути, алармот автоматски ќе се откажани, кој нема да се наруши детето спие.Батерија : Нема потреба да ја замените батеријата.Оваа медиокритет тајмер зема по 2 часа за целосно полнење.Тоа може да се користи континуирано во период до 5 дена, и екранот во мирување до 10 дена откако беше целосно наполнета.На тивка музика и симпатична wristband на нашите медиокритет обука види лесно ќе го привлече вашето години' внимание и потсетник да ги користат медиокритет повеќе самостојно, без да бидат постојано потсети страна на родителите.Тоа е издржлив, удобно и безбедно да се носат дури и кога вашето дете е пуштено.Smart Sensor : На вградени smart сензорот детектира кога види се носи и не се огласи со предупредувачки кога гледате не се носи.Нема потреба да го види надвор во текот на ноќта.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.