• Обновено
Медиокритет Обука Watch | Бебе Медиокритет | Медиокритет Обука Види за Момчиња и Девојчиња | Дете Watch | Шарени Риби Шема Wristband

Медиокритет Обука Watch | Бебе Медиокритет | Медиокритет Обука Види за Момчиња и Девојчиња | Дете Watch | Шарени

Оценката:
DEN 598.80

Тековен
Во магацинот.

????ЗАБАВНИ МЕЛОДИИ НЕКА ДЕЦАТА ЗНААТ КОГА ТОА Е МЕДИОКРИТЕТ-TIME - Едноставно поставете го повтори тајмер аларм за 30, 60 или 90 минути и нека симпатична мелодија потсетува на вашиот мал оној што тоа е медиокритет-време!!Алармот автоматски ќе се ресетира за следната потсетник додека тоа е исклучено. ????МЕКА И ОБЕЗБЕДЕНИ СИЛИКОНИ WRISTBAND се ВКЛОПУВА ГОДИНИ ЗА ТИНЕЈЏЕРИТЕ - Направени со мек силикон, нашите светли бои детенце шема дизајн wristband е многу привлечен за деца.Тоа лесно се вклопува од деца е мал зглобовите на младите деца и е дизајниран за да биде удобно и да се обезбеди доволно да се држат додека децата активно да се игра во текот на целиот ден. ????ЗАБАВА МЕДИОКРИТЕТ ОБУКА - Plester медиокритет обука види ја става забава елемент во медиокритет обука.Тоа може да се користи како одличен играчка, бебето се види, додаток или нараквица за вашите деца.Тоа во голема мера го намалува работи за родители со додавање на еден забавен елемент во медиокритет обука, давајќи им на вашите деца поттик да се развие чувство на независност и одговорност со медиокритет обука процес. ????ОТПОРЕН на ВОДА и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Децата не треба да се грижите за полетување ова се види додека миење на рацете или играње со вода.Оваа медиокритет обука се види е лесно да се користи и за полнење.Доаѓа со микро-USB полнење кабел и лесно да се разбере прирачник за корисникот. ????АЛАРМОТ го исклучите ФУНКЦИЈАТА - На исклучување на функцијата на овој часовник е дизајниран да им овозможи на децата лесно го исклучите алармот со еден притиснете на копче.За разлика од другите брендови, со Plester медиокритет обука види, на mute копчето мора да се одржи надолу за три секунди за да го исклучите звукот на тајмерот за аларм.Оваа функција дава вашиот малку еден на непрекинато и забава медиокритет обука искуство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.