• Обновено
Tocypho Надградба на Преносни Итни Писоар Медиокритет Тоалет Пишам Обука Првенство за Бебе Дете Девојка се Користи за Дете Медиокритет Пишам Обука и Кампување Автомо?

Tocypho Надградба на Преносни Итни Писоар Медиокритет Тоалет Пишам Обука Првенство за Бебе Дете Девојка се

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

✔ ✔ 【НАДГРАДБИ ДИЗАЈН】за Разлика од традиционалните преносни патување итни писоар, ова е надградба на бебето пишам чаша Без Протекување и Анти-мирис.Мулти-СЛОЈ ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ДИЗАЈН : 1.опремени со запечатен силикони приклучокот. 2.Разумен spout дизајн. ✔ ✔ 【ПОВЕЌЕ УДОБНО ДИЗАЈН】Максимален капацитет : 380ml, за 2-3 пати е волумен на Урина, Weight150g.Големина : 8.7 во (висок),4.72 во (дијаметар).Девојките автомобил писоар е ергономски дизајн, удобно на вашето бебе кога го користите. ✔ ✔ 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】На итни писоар е направена од еколошки ABS материјали, која е безбедно за девојки.И АБС материјал е многу издржливи, носат-отпорни, отпор да падне од заеднички PP.Повеќе економичен од расположливите преносни писоар медиокритет. ✔ ✔ 【ПРЕНОСНИ МЕДИОКРИТЕТ】мала Тежина, Лесен за Употреба, без оглед на внатрешна и надворешна, тоа е доволно за вашето дете да имаат многу време надвор.Во исто време, патување писоар ќе биде мајка е најдобар помошник да се грижи за децата&бебиња.Се вклопува во повеќето пелена кеси,мајка ми ранци,шетач,автомобили,итн. ✔✔【РЕД СО СИГУРНИ】Ние се поткрепени со 1 година гаранција за враќање на парите, така што ќе може да се купуваат со доверба.Било кој квалитет на прашања или коментари за нашите деца итни писоар ,ве молиме не двоумете се да ги споделите со нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.