• Обновено
3X5FT-ноќта на Вештерките Трилер Соба Фотографија Backdrops Пурпурна Осветлување Студио за Фотографија во Позадина

3X5FT-ноќта на Вештерките Трилер Соба Фотографија Backdrops Пурпурна Осветлување Студио за Фотографија во Позадина

Оценката:
DEN 1108.80

Тековен
Во магацинот.

1.Материјал : Тоа беше направено од страна на Тенки Винил.Предностите се Лесна,може да се пеглање со сува железо, повторна употреба,укината,Светлина и издржливи. 2.Функција : се Користи за ѕид декорација позадина.Како фотографија за статистика'props£фестивали позадина и многу други occastions фотографија backdrops. 3.Прилики : Обично се користи за Деца фото позадина,ноќта на Вештерките,Божиќ,за Нова Година,за Роденден,Vanlentine ден Велигденски јајца,Свадби, работа, дипломирањето, активности,payties ѕид фото студио decoraion итн. 4.Големина : Ако ширината е помала од 180cm,позадината е комплетен дел,ако ширината е повеќе од 180cm,тоа ќе биде повеќе од еден дел.Тоа shoudld биде Вметнат. 5.Испорака : Тоа ќе биде укината во пакет.Апликации : Тоа е за било или приватна професионална фотографија во позадина.Тоа може да биде и на сите фестивали и многу ситуации, ноќта на Вештерките,Божиќ,за Нова Година,за Роденден,Vanlentine ден Велигденски јајца итн Свадби, работа, дипломирањето, активности, било големи или украси настани итн.Стил : Деца,Цртан филм,Сценско£Солидна боја,Дрво,Тули,осветлување,Ретро,Носталгија Функција : 1 Големина : 3 X4 FT 100 X125 CM 3 X5 FT 100 X150 CM 4 X6 FT 125 X180 CM 5 X7 FT 150 X220 CM 5 X10 FT 150 X300 CM 6 X8 FT 180 X250 CM 6 X10 FT 180 X300 CM 6.5 X10 FT 200 X300 CM 8 X10 FT 250 X300 CM 8 X12 FT 250 X375 CM 10x15 FT 300 X450 CM 10 X20 FT 300 X600 CM 6.5 X6.5 FT 200 X200 CM 8 X8 FT 250 X250 CM 10 X10 FT 300 X300 CM 2 Нов Бренд; 3 Едно Парче позадина; 4 Материјал : Тенок Винил; 5 Компјутерот печатен; 6 Светлина и издржливи; 7 Лесно да се нагоре straightly или висат природно. 9 Пакување : Виткање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.