• Обновено
AOFOTO 8x6ft Класичен француски Панелот Bay Windows Позадина Луксузни Ретро Ентериерно уредување Подни Светилки Фотографија Позадина Нов Живот Мебел Дома начин на Живот Имо

AOFOTO 8x6ft Класичен француски Панелот Bay Windows Позадина Луксузни Ретро Ентериерно уредување Подни Светилки

Оценката:
DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

Исто Така, и Прилагоди вашето барање.Секоја позадина на сликата е висока резолуција, со користење на високо-технолошки дигитални дизајни со кои се направи на сликата многу подетални и жив, што резултира со фотографии кои се подинамични и реални.Ние исто Така Снабдување На Позадини Со Истата Слика Во Други Димензии : 5x3ft, 6x4ft, 5x4ft, 8x6ft, 7x5ft, 9x7ft, 10x8ft, итн.Кога правите некоја фотографија, се пука, важно е да се запамети дека различни осветлување ќе произведува различни резултати, па еден добар начин да се подобри вашите фотографии е да експериментираат со прилагодување на осветлување.Сликата е отсјај слободни и отпорни да бледнее, иако тоа треба да се чува надвор од директна сончева светлина.Тоа го прави одлични портрети за луѓето од сите возрасти, кои се движат од мали деца и на децата и тинејџерите и возрасните.Тоа е совршен за телевизиски и видео продукција.Стока бродови директно од производителот и обично трае 10-18 дена да пристигнат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.