• Обновено
Allenjoy 6x8ft Љубов Срцето со Дрво Кат Фотографија Позадина Денот на Вљубените Слатка Љубовник Браун Дрвена Позадина Бебе Туш Роденден Материјали Украси Мајки Ден Фото

Allenjoy 6x8ft Љубов Срцето со Дрво Кат Фотографија Позадина Денот на Вљубените Слатка Љубовник Браун Дрвена

Оценката:
DEN 911.76

Тековен
Во магацинот.

Allenjoy Бренд : Како про позадина производителот, ние работиме со неверојатна дизајнери да ви донесе среќа за вашиот незаборавен момент.Големина : 6(W) x 8(H) ft (72 x 96 во) ткаенина позадина.Econ-Полиестер Материјал : Тоа е подебел, полесни, како и целокупната подобро од винил.Тоа е мека, еластичен, lifelike обоени ткаенини со рака-пораби заврши рабови.Тоа може да се пеглаат и измиени да се ослободи од брчките.Трајни производи за долгорочна употреба.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.Прилагодување на Располагање : Испраќање на вашите барања да ја добиете вашата персонализација направено.Широка Употреба : За настани & партии како свадба, новороденче, birthday (роденден), бебе туш, дипломирањето, одмор, фестивал.Исто така, за фотографија или videography снимање.Други usages како позадина, завеси, tablecloths, или tapestry може да се смета премногу.Напомена : текстот подолу се напишани на англиски јазик.Други јазични преводи за повикување само.Пакување Листа : 1 компјутер Econ-Полиестер материјал укината позадина.(Позадина стојат, клипови, монтажа дупка, или род џеб НЕ се вклучени.) Econ-Полиестер Материјал : Тоа е животната средина-пријателски материјал, работ-готови ткаенини.Тенок и лесен, преносни за складирање.Мат површина, не-рефлективна.Око-фаќање на боја, повеќе живописни од винил.Набори, се значително намалени и лесно да се отстрани.Издржливи, дури и под директна сончева светлина.Перат за повторување на употреба.ПРАШАЊА и одговори : Како да се откажам позадина?Користете клипови за да висат над неа стои, или користете лента и куки одредување на ѕид.Дали вашиот производ се дојде со стојат или клиповите?Жалам, нема.Било стојат, клип, монтажа дупка, или род џеб НЕ е вклучена.Како да се отстрани набори?Пеглање е достапен начин.Исто така, може да се мие, ако е потребно.Што ако позадина има квалитетни прашање?Можете да контакт за поддршка на корисниците.Ако сè уште не може да се реши тоа, ве молиме да ни каже.Зошто боја изгледа различно од она што го видов на екран?Обично, бои се разликуваат меѓу екранот и материјални добра.Ние постојано користење на high-end боја калибрација за да го минимизираат тоа.Сепак, тоа не може да биде совршен.Се надеваме дека ќе разбере.Дали ви обезбеди прилагодување?Да, ве молиме пратете на вашите барања до нас.За Allenjoy : Основана во 2015 година, Allenjoy е креативен бренд.Ќе се направат дизајни на backdrops и други резерви.Ние се стремиме да обезбедиме квалитетни производи по прифатлива цена за сите.Тоа е смислата на нашето брендирање збор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.