• Обновено
ZHUAN Солидна Боја Масажа Табела Лист Сетови,Премиум Масажа Табела Здолниште Поставите Природни Масажа Салон Кревет Покрие Bedspread со Лицето Здив Дупка-Жолта 60x180cm(24x71inc

ZHUAN Солидна Боја Масажа Табела Лист Сетови,Премиум Масажа Табела Здолниште Поставите Природни Масажа Салон

Оценката:
DEN 2119.20

Тековен
Во магацинот.

☀Висок Квалитет ВлакнаОд 100% Памук, Тој Е Направен Од Мек Памук Влакна, Е Анти-избледи И Анти-намали, па Дури и Со Дневна употреба.Тоа Е Помек Отколку Заеднички материјали.Како Што Е Споменато Да Се Мијат, Тоа Е Лесно Да Се Мијат.Само Мие И Сува На Ниска Или Средна температура. ☀Масажа Каучот ПоставитеВо Здолниште Лист Е Толку Добро Да се Скрие на Сите Ваши Предмети Под Масажа Маса, Што го Прави Вашиот Spa да Бидат Чисти И да се Среди И да се зачува простор. ☀Smart микрофибер ткаенинаНие избра микрофибер кој е лесен за сите-Сезона употреба, Супер меки на допир, И се отпорни на дамки.Останува во потрага свежа употреба по употребата, се Мијат по миење. ☀Лесно да се чисти-Ова кревет здолниште е машина перат за лесно чистење.Едноставно собори сув без пеглање или скапи средства за чистење задолжителни!. ☀Лице остатокот дупкаДизајниран со лицето здив дупка и од страна на џеб за да се видиме.Оваа Масажа Табела Здолниште Сет (Со Исклучок На Табелата), Може Да Го Ажурирате Вашиот Масажа Табела.Донесе Професионална И Луксузен Изглед На Вашите Клиенти.Оваа Масажа Табела Здолниште Е Совршена Комбинација На Функционалност И Убавина.Полиестер Влакна Е Погодна За Акупунктура Chiropractic третман.Без разлика дали Тоа е Температура Или Сезона, Тој Нуди Луксузен И Удобен Искуство Да Ви Обезбеди Со Квалитетот Убавина.Искуство.Ги Споделите Со Вашите Клиенти.Секогаш Уживам Во Ова Удобно Искуство.Пакетот Вклучува : 1 Парче Масажа Табела Здолниште 1 Парче Ватенка маска 1 Парче Перница случај 1 Парче Столче покрие Забелешка : 1. Ве молиме Овозможи 1-3мм Грешка Поради Прирачник за Мерење, Бидете Сигурни Дека Ќе Не Предвид Пред да конкурираат. 2. Поради Различни Следи И Светлосен Ефект, Вистинската Боја Може Да Биде Малку Поинаков Од Сликата Боја. 3. Ние Може да Го Прилагодите Големина Според Вашите барања. 4. Ние се Стремиме Да Понуди 5 ѕвезди на Услуги Во Испорака, Испорака И Услуга По продажбата.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да бидат Слободни Да Контакт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.