• Обновено
Weldon Колекција 1-Светлина Јасно Seeded Стакло Farmhouse Отворено Пост Фенер Светлината Текстура Црна

Weldon Колекција 1-Светлина Јасно Seeded Стакло Farmhouse Отворено Пост Фенер Светлината Текстура Црна

Оценката:
DEN 2169.84

Тековен
Во магацинот.

ГАРАНЦИЈА : Нашата 1-година Ограничена Гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купувањето и вклучува професионални по-продажба на услуги на клиентите поддршка.Направи вашата нарачка денес да започнете вашето патување, на сосема ново осветлување искуство!.Кој наутички влијанија, Weldon испорачува еден-светлина пост фенер идеален за Farmhouse или Преодни архитектура дизајни.Криви јасно seeded стакло е покриена со доволно покрив во Црно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.