• Обновено
Jenniferwu бебе-девојки Партија

Jenniferwu бебе-девојки Партија

Оценката:
DEN 2277.60

Тековен
Во магацинот.

Y912 BB-G285 BB.почитувани купувачи ве молиме прочитајте ја големината на табелата подолу внимателно пред цел да ги зачувате вашите пари или време, ве молиме мерка на вашето бебе да се види кои големина подолу може да се вклопи во неа многу добро,ако тие не се вашето бебе да е големина, ве молиме контактирајте со нас за сопствени направи наместо на купување на премиерот производ,можеме да ги наведеме уште еден линк за вас да се купи.сопствени направени се облекуваат ќе трае околу 10 дена да се добие по вашата цел.(не 25-45days долго време како syetem show), ќе треба градите ,половината(или стомакот) на мерење, од рамо до здолниште дното на мерење, на висина од глава до пети.Големина 0 до 3 месеци : во Градите : 16" (40.64 cm) Големина од 3 до 6 месеци : во Градите : 17" (43.18 cm) Size 6 до 9 месеци : во Градите : 17.5" (44.5 cm) Големина 9-12 месеци : во градите 18"(45.7 )Висина : 28-30" (71.12 см - 76.2 cm) * Тежина : 18-24 кг Големина 12-18 месеци : во градите 19" (48.26 cm)Висина : 30-32" (76.2 см – 81.28 cm) * Тежина : 22-28 lbs Големина 24 месеци : градите 20" (50.8 cm)"Height : 32-34" (81.28 см – 86.36 cm) * Тежина : 26 - 30 кг Големина 1 T Висина : 31" (78.74 cm) * Тежина : 20 - 26 кг * Градите : 17.5" (44.45 cm) Големина 2 T Висина : 34" (86.36 cm) * Тежина : 26 - 30 кг * Градите : 19" (48.26 cm) Големина 3 T Висина : 37" (93.93 cm) * Тежина : 30 - 34 lbs * Градите : 21" (53.3 cm) Големина 4 T Висина : 40" (101.6 cm) * Тежина : 34 - 40 кг * Градите : 23" (57 cm) Големина 5 Градите : 23.5" (59.69 cm) * Половината : 22" (55.88 cm) Чај Должина : 32" (81.28 cm) * Балерина Должина : 30" (76.2 cm) * Колено должина : 26.5" (67.31 cm) Size 6 Градите : 24.5" (62.23 cm) * Половината : 22" (55.88 см) Чај Должина : 33" (83.82 cm) * Балерина Должина : 31" (78.74 cm) * Колено должина : 27.5" (69.85 cm) Големина 7 Градите : беа 25,5" (64.77 cm) * Половината : 23.5" (59.69 cm) Чај Должина : 35" (88.9 cm) * Балерина Должина : 33" (83.82 cm) * Колено должина : 29.5" (74.93 cm).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.