• Обновено
FainWan USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Лента Flex Кабел за PCB Одбор Компатибилен со Мото G Перо 5G XT2131, XT2131DL, XT2131-1, XT2131-3, XT2131-4 инчен 6.8

FainWan USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Лента Flex Кабел за PCB Одбор Компатибилен со Мото G Перо

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Сосема нов.Висок квалитет на поправка и замена на делови.Професионални техничар е потребно за инсталација.Настава не е вклучена.Компатибилен со Мото G Перо 5 G XT2131, XT2131 DL, XT2131-1, XT2131-3, XT2131-4 6.8 инч.Замените се одмазди, расипан, напукнато или оштетување полнење port конектор со овој нов дел.Пакетот вклучува : 1pcs полнење дел flex кабел Компатибилен со Мото G Перо 5 G XT2131, XT2131 DL, XT2131-1, XT2131-3, XT2131-4 6.8 инч. 1.Замените се одмазди, расипан, напукнато или оштетување полнење port конектор со овој нов дел. 2.Сосема нов.Висок квалитет на поправка и замена на делови. 3.Професионални техничар е потребно за инсталација.Настава не е вклучена.Пакетот вклучува : 1pcs USB Полнач за Полнење Порта Dock Конектор Лента Flex кабел за Микрофон одбор Замена Компатибилен со Мото G Перо 5 G XT2131, XT2131 DL, XT2131-1, XT2131-3, XT2131-4 6.8 инч.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.