• Обновено
Tgoon Gamepad Станица за Полнење, Прецизни Станица за Полнење USB Директен Приклучок со ПВЦ за Ps5

Tgoon Gamepad Станица за Полнење, Прецизни Станица за Полнење USB Директен Приклучок со ПВЦ за Ps5

Оценката:
DEN 338.16

Тековен
Во магацинот.

Брзо полнење брзина, plug and play, е совршен подарок за игра љубовници.Тоа може да ви наплати двајца контролори во исто време и поддржува USB direct приклучокот.Прецизни за електрични компоненти, користење на ПВЦ школка, безбеден, стабилен и издржливи.Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат, погодни за полнење безжична gamepads.Специјално дизајнирани за PS5 безжична gamepad контролер, контактирајте дизајн, лесно да се користи.Предмет Тип : Gamepad Полнење Station Material : PVCPower Снабдување на Владата : USB Direct Приклучокот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.