• Обновено
Висока Брзина Преносни USB Хаб USB 2.0 & 3.0 Компатибилни со PS4 Игра Конзола

Висока Брзина Преносни USB Хаб USB 2.0 & 3.0 Компатибилни со PS4 Игра Конзола

Оценката:
DEN 271.20

Тековен
Во магацинот.

Лесен за Инсталација : вметнете ја во за PS4 конзола, користете USB кабел (НЕ се вклучени) за да се поврзете игра контролер со конзола, тогаш можете да ја користите.Лесен за Инсталација : вметнете ја во за PS4 конзола, користете USB кабел (НЕ се вклучени) за да се поврзете игра контролер со конзола, тогаш можете да ја користите.Низок Профил Дизајн : совршено се поклопува со вашата конзола за игри.Multi Port Дизајн : 5 портен USB хаб, овозможи полнење до 5 уреди истовремено.LED Индикатори ви помогне брзо да се знае работниот статус на секој поврзување на вашиот уред.Елегантен дизајн, специјално дизајнирани за Playstation 4 конзола.Опис : Овој USB хаб е специјално дизајниран за Playstation 4 конзола.Постојат доволно порта за да се задоволат вашата потреба за поврзување на повеќе уреди на вашата конзола за игри во исто време.Опремени со 1 USB 3.0 и 4 USB 2.0 порта, овој USB хаб може да биде поврзан со тастатура, глувче, игри контролер и многу други USB кабелска периферни уреди.Можете да го поврзете вашиот паметен телефон и таблет компјутер да тоа е премногу.Тоа им овозможува полнење до 5 уреди истовремено.Карактеристики : Елегантен дизајн, специјално дизајнирани за Playstation 4 конзола.Multi Port Дизајн : 5 портен USB хаб, овозможи полнење до 5 уреди истовремено.Низок Профил Дизајн : совршено се поклопува со вашата конзола за игри.LED Индикатори ви помогне брзо да се знае работниот статус на секој поврзување на вашиот уред.Лесен за Инсталација : вметнете ја во за PS4 конзола, користете USB кабел (НЕ се вклучени) за да се поврзете игра контролер со конзола, тогаш можете да ја користите.Карактеристики : Материјал : АБС Боја : Црна Порта : 1 * USB3.0, 4 * USB2.0 Погоден : за PS4 Игри Конзола Пакет Тежина : Околу 64g Package Листа : 1 * 5 Port USB Хаб за PS4 (Не вклучувајќи конзола за игри и други предмети во слики.).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.