• Обновено
SHHMA Полица Облоги,Фиока Фрижидер Кабинет Душеци за Чевли Багажник Метални ShelfFridge Кабинет Провизии Кујна, Бања,Перат Еднократно,11.81 x 19.68 ФТ,Сина,45см х 5m

SHHMA Полица Облоги,Фиока Фрижидер Кабинет Душеци за Чевли Багажник Метални ShelfFridge Кабинет Провизии Кујна,

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Фиока Облоги помагаат да се спречи dishware и други кршливи предмети од менувањето во вашите фиоки и шкафот.Може да се користи во контакт со овошје и зеленчук директно.ЛЕСНО СЕЧЕЊЕ : Нашата полица облоги дојде во најпопуларните пред-намалување на големини за лесна инсталација.плус облоги се не-лепило и лесно пренослив!.МУЛТИ ФУНКЦИЈА : Кабинет мат, фиока мат, биро мат, табела мат, жица полица лагер.не-лепило точки на врвот и мазна дното има лагер и објекти во место.помогне да се намали лизгање и bunching во вашиот шкафот и полица.РАЗНОВРСНА КОРИСТИ : Тие се совршени за кујната кабинети, полици, фрижидер, pantries, перење соби, чевли багажник, bookcase, поднесување кабинети и работа простори!Тоа е совршен декор за организирање на вашиот простор и дома!.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Мие, обновливи и брзо да се суши, за заштита на мебел од други секојдневно носат и солза.се чистат со влажна крпа или сунѓер, лесно да се направи и во голема мера го заштедите вашето време!Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме.КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : 1.Издржливи и трае долго услугата,Не лепило,мека, но дебела,лесно да се направи рамна.2.Лесно да го исечете и чиста.3.eep вашите зачувани објекти Може да се користи како фиока и кабинетот на лагер, како фрижидер лагер, како чевли рек лагер, употреба на жица полиците, публикации, трпезариска маса и така натаму.Пакет Вклучуваат:1 x Фрижидер Влошки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.