• Обновено
Контакт Бренд 04F-CZ8S01-06AZ Zip-N-Одговара Premium Non-Лепило Перфорирани Полица и Фиока Лагер, 18-Инчи со 4-Нозе, Ребрести Јасно

Контакт Бренд 04F-CZ8S01-06AZ Zip-N-Одговара Premium Non-Лепило Перфорирани Полица и Фиока Лагер, 18-Инчи со

Оценката:
DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

НЕ НОЖИЦИ ПОТРЕБНО - Zip-N-Одговара има патент-очекување 'повлече акција дизајн' која создава споеви секој една четвртина инчи, па лесно можете да size to fit без сечење алатки, особено во близина на оние тешко да се постигне агли.ИЗДРЖЛИВИ И МУЛТИ-ЦЕЛ - одлично да се користи за секој простор во кујнските фиоки, канцеларија, кабинети, DIY проекти и повеќе.ДРЖИ ПРЕДМЕТИ ВО МЕСТО - лагер дела како дополнителна перница на полиците помагање на предмети останете организирани, во место и безбедно.ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА РОЛНИ : Секој Тркалаат Мерки во 18 инчен широк x 4 метри.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ едноставно ги чистат со влажна крпа или сунѓер, кога е потребно.Воведување на Zip-N-Fit, само брзо се вклопуваат лагер.Zip-N-Fit е иновативен одговара-да-големина премиум полица лагер дека не бара ножици или сечење алатки и спасува повеќе од половина инсталацијата време на традиционалните полица лагер.Zip-N-Одговара има патент-очекување 'повлече акција дизајн' која создава споеви секој една четвртина инчи, па лесно можете да size to fit без сечење алатки.Само се повлече за да 'Zip' освен!Овој едноставен дизајн е побрзо и ви овозможува брзо да се вклопи во тешка агли и рабови.Zip-N-Одговара лагер е издржлив и има мулти-цел да се користат за секој простор во дом или канцеларија.Zip-N-Fit, на поедноставен, побрз лагер од Контакт Бренд.Контактирајте со Брендот на бои и дезени, за да одговараат на вашиот вкус и оркестарот.И како што може да се очекува само од Контакт Бренд производи, нашиот нов висок квалитет на Полица и Складирање облоги доведе индустријата во квалитет и вредност.Без оглед на собата, без разлика на површината, Контактирајте Бренд ли покриени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.