• Обновено
Nudquio Цреша Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира Office Home Спалната соба Плакарот

Nudquio Цреша Виткање Чување на кутии, Кутии за Складирање Кошници со Рачки да се Организира Office Home Спалната

Оценката:
DEN 2004.00

Тековен
Во магацинот.

стп.Произведено во САД или Увезуваат.Оваа количка за складирање кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа и платно ткаенина, со силна структура и издржливост, и ќе не е лесно да се нула предмети.На рачки на двете страни да може лесно да се носи на складирање кутија.Тоа е многу погодна да се пласира во плакарот или полица за да ги зачувувате и организирате предмети, правење на вашиот средина повеќе уредна и чиста.На количка за складирање кутија има здрав картон на страна и монтажни дното панел, така што може да биде укината за лесни за складирање.Кога не се во употреба, тоа лесно може да се здипли во рамна земја да се зачува простор.Преклопна кутија за складирање димензии : должина : 27 cm / 10.6 инчи, ширина : 27 cm / 10.6 инчи, висина : 27 cm / 10.6 инчи, ве молиме бидете сигурни да проверите на големината пред купување, купи вистинската големина, тоа совршено ќе ги красат вашата топла Семејство.Овој стилски складирање кутија е практичен и разноврсна за чување на книги, играчки, облека, крпи, чорапи или домашно милениче играчки.Совршен подарок за вашите најдобри пријатели, членови на семејството или себе си на родендени, годишнини, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, Нова Година, и секој празник.Ако сте го купиле нашите производи складирање кутија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.