• Обновено
LORVIES Планина Meditating Јога Човек Врвот Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

LORVIES Планина Meditating Јога Човек Врвот Складирање Кутија Коцка Кошница Кантите Контејнери за Office Home

Оценката:
DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc.Големина : ширевте големина : 16x16cm /укината големина : 6.3 x 6,3 инчи.Карактеристики : Еден двострано печатење.Едноставен и практичен.Лесно се Чисти : За секојдневно чистење, само чистење на пукнатини со четка или со крпа.Погоден за клучеви,рачни часовници, книги, албум, и други мали дребулии.Се вклопува во канцеларија маса, дневна соба, полици итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.