• Обновено
Алое вера гел од Чиста Алое Исполнет со Масло од Чајно Дрво - Природни Суровини и Крем за Рака Санација Гел, Нега на Кожата, Нега на Коса, Изгореници, Акни и Егзема -16.9

Алое вера гел од Чиста Алое Исполнет со Масло од Чајно Дрво - Природни Суровини и Крем за Рака Санација

Оценката:
DEN 526.80

Тековен
Во магацинот.

АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ, КОЖА И КОСА – Ова е мулти-цел и корисни гел.Алое Вера е погодна да се користи како кожата крем за сува и испукана јадеж на кожата, како и за лице крем за сува и мазна кожа.Тоа е, исто така, најчесто се користи за нега на коса и да им помогне на придавам влогови и хидрат на косата и скалпот.Ова светло крем може да се користи како око гел или лечи телото гел.Брзо се апсорбира остави на гел -Не леплива остатоци -Голема како Третман на Акни -Помага во намалување на појавата на лузни од Акни, изгореници и флеки Алое Вера и Масло од Чајно Дрво се и секако моќен и содржи многу антиоксиданси и витамини кои можат да помогнат влогови, лекување и смирување на акни, сува јадеж на кожата и лицето.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ НА ПАЗАРОТ : Со цел да се обезбеди квалитет и свежина, нашиот Алое Гел (Природата е Чудо Растението ) со гордост се одгледува тука во САД.Тоа ги смирува вашите изгореници и осип, помага со прекини, се на убод од каснувања, смири вашиот бричење горат и повеќе!Ве молиме да се тестираат оваа алое лосион за помалку чувствителни области прво да бидете сигурни дека нема реакции се јавуваат (пред да се однесуваат на вашето лице).Ова е една чиста и најсилниот на пазарот.БЕЗ ГРУБИ ХЕМИКАЛИИ : Нашата Гел/ лосион/ крем апсорбира брзо без леплива остатоци - оставајќи вашата кожа мазна и свиленкаста и еластична.Идеален за Мажите и Жените.Без Сулфати, Parabens и Груби Хемикалии.Нашите производи се произведени без Суровост.СМИРУВАЊЕ на КОЖАТА на ХИДРАТАЦИЈА : Нашата aloeveragel ќе го удвои разноврсна навлажнувачки бенефиции и ќе навлезат длабоко вашата кожа со супериорен хидратација за појасна и поздрава кожа - ви даваат свеж и ревитализација на чувство.Нашата по сонцето грижа Alovera Гел ќе им даде на вашиот кожата на смирување на ослободување од факторите на животната средина, без било gooey или леплива остатоци.Aloveraa Гел за коса (како и за скалпот) промовира навлажнувачки на вашата коса и скалп за silkier, помек, и shinier коса.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.