• Обновено
7/8-9 Структурни Ореви/A563 Одделение DH/Hot Dip Поцинкуван (Картон: 75 компјутери)

7/8-9 Структурни Ореви/A563 Одделение DH/Hot Dip Поцинкуван (Картон: 75 компјутери)

Оценката:
DEN 6431.76

Тековен
Во магацинот.

На 563 Одделение DH тешки Хексадецимален Завртки.Сите Димензии Се Произведени во Северна Америка.Произведен да ASTM НА 194 & ASME B18.2.2 спецификации.Доказ Оптоварување : 150,000 psi.Груб Навој / Среден Јаглероден Челик.Структурните Ореви, 7/8-9 Структурни Ореви / A563 Одделение DH / Hot Dip Поцинкуван.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.