• Обновено
Мицубиши Материјали DS4MCD1 DS4MC Серија DS2SS Карбид Дијамант Ѕвезда Крајот Мелница, Средни Flute, Центар Намали, Квадратен Облик, 4 Флејта, 1 Сечење Кол.

Мицубиши Материјали DS4MCD1 DS4MC Серија DS2SS Карбид Дијамант Ѕвезда Крајот Мелница, Средни Flute, Центар

Оценката:
DEN 11778.72

Тековен
Во магацинот.

4 flute плоштадот крајот мелница за општа намена.Хеликс агол 30°. 1.0000" сечење дијаметар.Земја на потекло : сад.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.