• Обновено
Ќелија-Работи Прилагодливи Neoprene Црна Спортски Рака Бенд Armband Компатибилен со Samsung A02s

Ќелија-Работи Прилагодливи Neoprene Црна Спортски Рака Бенд Armband Компатибилен со Samsung A02s

Оценката:
DEN 729.60

Тековен
Во магацинот.

Мие и Дише Материјал од удобно & безбедна дише neoprene.Компатибилен со Samsung A02s.Sweatproof - дизајнирани да издржат најмногу ригорозни вежби.Држи телефонот во место додека вежбате, рефлексивни лента околу телефон за ноќта времето на употреба.Висок Квалитет на Спортски Бенд со comforatble neoprene материјал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.