• Обновено
Телефонот Работи на Armband Водоотпорен Спортски Рака Торба за 6 Инчен Видиме

Телефонот Работи на Armband Водоотпорен Спортски Рака Торба за 6 Инчен Видиме

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

[Совршено се Вклопуваат] Интелигентно дизајниран со двојна тока циклуси & е прилагодлив еластична бенд што го прави толку лесно да се прилагоди на armband на вашата рака. [Имајќи Вклопуваат] Упорност е еден вид на дух, губење на телесната тежина,обликување и мускулите зграда не е толку тешко како што мислат дека ако се придружени со музика. [Одговара на Вашиот Телефон Големина]телефонот џеб одговара на екранот на телефонот до 6". [Специјални за Тркач] : Рефлексивни ленти заврши околу прозорец на екранот за зајакнување на ноќното видливост и безбедно ноќно трчање. [НАМЕНЕТА ЗА] : стилски дизајн го прави совршен телефон armband за активен животен стил.Мултифункционални Игралишта Спортски Водоотпорен Ултра-тенок Работи Мобилен Телефон Рака Торба Зелена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.