• Обновено
3 Парчиња Телефон Рака Бендови за Водење на Armband Мобилен Телефон Носителот Џеб со Патент Рака Бендови за Мобилен Телефон Работи Phone Држач за Водење на Одење Пешачење

3 Парчиња Телефон Рака Бендови за Водење на Armband Мобилен Телефон Носителот Џеб со Патент Рака Бендови за

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња на водење на armband во црна и сива, мобилен телефон пливање се изработени од лесен и дише ткаенина, кои се меки и удобни за носење, ќе не нула вашата кожа или да предизвика непријатност триење на кожата, и тие можат да се осигура безбедноста на вашиот мобилен телефон.Соодветна големина : телефонот рака бендови за водење на усвојување на еластична дизајн, обемот е прибл. 11.8 до 15 инчи, погоден за повеќето луѓе, оружје, ве молиме да се измери обемот на biceps да бидете сигурни дека без разлика дали тоа ви одговара на вас.Широко се применува : арм бендови за мобилни телефони се дизајнирани со приклучок за слушалки дупка која може лесно да го вметнете вашиот приклучок за слушалки мозок, и кои се доволно големи за да држете го вашиот мобилен телефон, кој може да го држите телефонот големина од 2 до 7 инчи, на слушалки дупка лесно може да inster вашиот приклучок за слушалки кабелот за напојување, погоден за повеќето мобилни телефони, и можете исто така да се стави некои мали објекти во него, според сопствените потреби.Безбедност дизајн : на armband мобилен телефон носител е дизајниран со безбедно патент, која ќе го направи вашиот објекти безбедно, и вие не се грижите за намалувањето на вашиот телефон кога вежбате, обезбедување на поголема погодност за вас.Повеќе прилики : оваа работи телефон носителот може да ја ослободи ваши раце, па вие не мора да го напуштите вашиот телефон во вашиот џеб, погоден за салата, обука, спорт, фитнес, јога, одење или активности на отворено, како што се трчање, велосипедизам, планинарење, риболов, canoeing, mountaineering, кампување, туризам, дневен одмор.Внимателен подарок : Можете да го испратите овие мобилен телефон рака на рака носителите на вашите пријатели, соседи, членови од семејството и повеќе, кои може да се покаже вашиот топло срце и добрина, на лицето кое ги прима овој подарок ќе биде многу среќен.Сигурен за користење : Овие мобилен телефон рака бендови се изработени од лесен и дише ткаенина, кои се меки и удобни за носење, ќе не нула вашата кожа или да предизвика непријатност триење на кожата, и тие можат да се осигура безбедноста на вашиот мобилен телефон.Карактеристики : Материјал : ткаенина Боја : црна, сива Обемот : прибл. 11.8 до 15 инчи Пакетот вклучува : 3 x Мобилен телефон спортски пливање Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.