• Обновено
YUNYILAN Мобилен Телефон Нога Бенд & Armband за Сите Телефони со Прилагодливи Еластична Бенд & Лепенка, Спорт Нога & Рака Бенд за Трчање, Одење, Equestrian, Мотор или Пешачење (Црн?

YUNYILAN Мобилен Телефон Нога Бенд & Armband за Сите Телефони со Прилагодливи Еластична Бенд & Лепенка, Спорт

Оценката:
DEN 283.20

Тековен
Во магацинот.

УДОБНО И ДИШЕ - изработени од високо водат ткаенина 92% полиестер и 8% spandex, влага wicking, брзо сушење, флексибилни пливање се мала тежина, лесно да се носат на вашите нозе или раце, па не можете да се чувствува нејзиното присуство за време на вежбање; Други мобилен телефон пливање се обемни, непријатно, и бришење од вашата кожа, за време на вежбање.Нашата мека и удобна материјал може да го држете вашиот телефон цврсто без цедење, иритација и одвраќање.ФЛЕКСИБИЛНИ НОСИ НАЧИНИ - Со прилагодливи еластична бенд двојно велкро, Против пролизгување честички ви овозможи да фиксација вашиот телефон без да слајд надолу за време на вежбање.ГОЛЕМИНА на ПРЕДЛОГ - На armband прилагодливи велкро fastenings да се вклопи во рака/теле големина од 11.0-14.6" да ја заштитиме, многу светлина, без чувство на тежина на arm/теле.ШИРОКА УПОТРЕБА - се работи за велосипедизам, џогирање, пешачење, планинарење, патување, вежбање, фитнес тренинг, маратони, итн., се погодни за унисекс.ОБЕЗБЕДИ : Ние само се обезбеди најдобрите квалитетни спортски зглоб торба.Ако производот има било какви проблеми или Ако одберете погрешен големина,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ја поддржуваме 30 ден надоместоци и замени.ВИДИМЕ ТЕЛЕ/ARMBAND - УДОБНИ И ЛЕСНИ РАБОТИ ТЕЛЕ/ARMBAND Е МОРА, ДА ИМА И АКТИВЕН НАЧИН НА ЖИВОТ!ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ!!! - Теле/Пливање, практичен и удобен отворено добра за вас да имаат релаксирачки вежби. - еден лесен Теле/armband, совршен доволно за да можете да го носат на вашиот мобилен телефон, на пари, клучеви околу. - Се прилагодува големината за да ги собере било теле/арм, Постојат анти-пропадна честички на грбот, едноставен дизајн кој работи за одржување на вашиот телефон.КАРАКТЕРИСТИКИ - ги Собере сите телефони до 6,5" екран - ажурирајте го вашиот телефон случај на Лесно да се вклопи во вашиот теле/рака - Дише и лесни - Машина перат ГАРАНЦИЈА 30 Ден Пари Гаранција за враќање на Живот Замена Гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.