• Обновено
5 Дворови на MORROW 1 Геометриски Шипки Плетенка Трим, Жолто Злато

5 Дворови на MORROW 1 Геометриски Шипки Плетенка Трим, Жолто Злато

Оценката:
DEN 750.00

Тековен
Во магацинот.

1" (25мм) широк.Плетенка намали со геометриски модел.Совршен за формално униформи и воено-стил на облека.Нарачки на повеќе од еден број ќе се намали како континуирана yardage.Увезуваат исклучиво од страна на Пристрасност Нарачана Снабдување Ко.MORROW плетенка намали со геометриски модел, совршен за формално униформи и воено-стил на облека.Тоа е направено со елегантен металик боја тема завиткани околу влакна јадро.На жолто-кафеав Златна боја тука има жолто злато core нишка, која што е различна од другите наши Tawny Златна боја скратува.1" (25мм) широк.Направен во Пакистан.Ние, исто така, имаат MORROW трим во 5/8" ширина, и сличен дизајн нарекува PAX во 1/2" и 3/4" ширина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.