• Обновено
Од суштинско значење Кроења 20mm Organdie Фенси Средување на Пинк/Јоргованот - по 25 метри се тркалаат

Од суштинско значење Кроења 20mm Organdie Фенси Средување на Пинк/Јоргованот - по 25 метри се тркалаат

Оценката:
DEN 1781.52

Тековен
Во магацинот.

Бренд : Од Суштинско Значење Кроења.Количина : по 25 метри се тркалаат.Боја : Розова/Јоргованот.Ширина : 2cm / 0.8". 20mm од Суштинско значење Кроења Organdie Фенси Средување на Пинк/Јоргованот - по 25 метри roll Product Информации Бренд : од Суштинско значење Кроења Количина : по 25 метри се тркалаат Боја : Розова/Јоргованот Ширина : 2cm / 0.8".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.