• Обновено
БЕЛ AVENIR Плетенка Трим 0.78 инчен 6.8 Дворови Gimp Основните Дополнителните Тапацир Ткаенина за Шиење Полиестер Занаетчиски DIY Занаети Ткаени Boho Костим Дома Декоративни

БЕЛ AVENIR Плетенка Трим 0.78 инчен 6.8 Дворови Gimp Основните Дополнителните Тапацир Ткаенина за Шиење Полиестер

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Prefect Големина : должината на плетенка намали приближно 6.8 дворови / 6.25 м.Ширина мерка 0.78 инчен / 2cm.Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер, мазна и издржливи. 10 популарната боја може да се одговараат на вашите ткаенина.Грижа Инструкции : Рака мие, ладна вода, благ сапун, се исуши.Широко се Користи : Домот плетенка трим е најдобар украс за DIY вашиот уникатен завеса, ќебе, да се облекува, перница, шапка, lampshades, подарок пакет, итн.Разноврсна Дизајн : француски gimp трим е идеален за дома декорација, DIY костим, изработка на пловни објекти итн.Пакување количина : 1 buc заврши плетенка уреденост.Клиентите задоволство секогаш е нашиот главен приоритет.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања или прашања може да имате.БЕЛ AVENIR ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.