• Обновено
AMMENGBEI Деца Бебе Девојки денот на Благодарноста Облечи Цртани Турција Печати Долг Ракав Тексас Комбинација Падне Здолниште

AMMENGBEI Деца Бебе Девојки денот на Благодарноста Облечи Цртани Турција Печати Долг Ракав Тексас Комбинација

Оценката:
DEN 695.52

Тековен
Во магацинот.

????Тексас&Памук.Тоа е направен од висок квалитет на облека,мека рака чувство,без штета на бебешка кожа. ????Мека тексас спојување со цртан филм турција печати памучна облека.Износени ракав и еластичен појас дизајн.Симпатична лак куп на половината,додавајќи детска за целиот фустан.Многу модата и специјален дизајн за денот на благодарноста партија.Тоа ќе го направи вашиот мала принцеза погледнете повеќе симпатична. ????Погоден за секојдневна, фотографија пука,семеен собир,исто така совршени за вашето бебе е Благодарноста подароци и Благодарноста партија. ????Одговара за 12-18 месеци,18-24 месеци, 2-3 години 3-4 години, 4-5 години бебе девојки. ????Пакет се вклучени : 1 парче Облека.Должина-45СМ(17.7")-Биста-25 CM*2(9.8"*2)-Рамо Ширина-22 CM(8.7")-Сугерираат за 12-18 месеци.Должина-47.5 CM(18.7")-Биста-26 CM*2(10.2"*2)-Рамо Ширина-23 CM(9.1")-Сугерираат за 18-24 месеци.Должина-50 CM(19.7")-Биста-27 CM*2(10.6"*2)-Рамо Ширина-24 CM(9.4")-Сугерираат за 2-3 години.Должина-52.5 CM(20.7")-Биста-28 CM*2(11.0"*2)-Рамо Ширина-25 CM(9.8")-Сугерираат за 3-4years стариот.Должина-55 CM(21.7")-Биста-29 CM*2(11.4"*2)-Рамо Ширина-26 CM(10.2")-Укажуваат на тоа за 4-5 години.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.