• Обновено
Тера со Battat – Џунгла Светот – Избрани Минијатурни Џунглата Животинско Играчка Бројки За Деца 3+ (60Pc)

Тера со Battat – Џунгла Светот – Избрани Минијатурни Џунглата Животинско Играчка Бројки За Деца 3+ (60Pc)

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Минијатурни животни утврдени со 24 џунглата животни и забава додатоци за да се изгради свој имагинарен дивиот свет и Прибежиште!.Забава форми и бои : минијатурни фигурини со храбар дизајн и боја.Голема животни за деца и колекционери!.Реални и lifelike претставува : овие минијатурни животни застане на своите сопствени нозе, и копита!.Вклучува : слон играчка, лав играчка, Тигар играчка, жирафа играчка, зебра играчка, огради, дрвја, и многу повеќе!.Образовни играчка : обезбедува информации за дивиот свет; поттикнува имагинативна игра и сочувство за животните.Големина : Играчка животински фигури се приближно 3. 0-7. 0 (L) 2. 0-8. 0 (T) 1. 5-2. 5 (W) инчи.Направени одговорно и со уверение за слободни од BPA, phthalate, и олово.Соберат сите нив!Откријте го целиот Тера со Battat семејството на играчка животински фигури!.Стил : Џунглата Светот ти си крал на џунглата со Terra од Battat е Џунглата Светот кофа од животинско играчки за деца!Оваа 60-парче минијатурни figurine playset вклучува 24 џунглата животни и 34 додатоци за да се изгради џунглата поставување дома.Има играчка жирафа, играчка лав, играчка тигар, играчка слон, играчка зебра, огради, дрвја, и многу повеќе!Играчка животни се големи едукативни играчки за деца за учење за природата и животните.Тие се, исто така, совршено големина торта toppers и goodie торба stuffers за вас следната животинско роденден!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.