• Обновено
Патио Рај 20x20 Тајланд Тиково 4 Boxs Вкупно 24 Компјутери Палубата Плочки Дрво Плочи Тротоарите Interlocking Композитни Плочка за Внатрешна Отворено Платформа Отворено Живе?

Патио Рај 20x20 Тајланд Тиково 4 Boxs Вкупно 24 Компјутери Палубата Плочки Дрво Плочи Тротоарите Interlocking

Оценката:
DEN 13677.36

Тековен
Во магацинот.

Патио Рај 20"x20" Тајланд Тиково 4 Boxs Вкупно 24 Компјутери Палубата Плочки Дрво Патио Плочи Тротоарите Interlocking Композитни Плочка за Внатрешна Отворено Платформа Отворено Живеење Патио Палубата Плочки.ОДБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ – Нашите interlocking дрво плочки се направена од природни цврсти ела дрво.Третирани со висока температура процесот на сушење, овие дрвени плочки се направи не е лесно да се mildew дури и во висока влажност места.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ – Овие дрвени подни плочки имаат interlocking прилепува на задната страна за лесно и брзо инсталација, нема потребни алатки.Вие само едноставна snap нив заедно и место нив каде и да сакате, или одвои плочки за чистење и складирање.Плочки може да се намали ако треба да собере околу еден агол или пол.Лесен за користење : само предвремени нив заедно и место нив каде и да сакате, или одвои плочки за чистење и складирање.Плочки може да се намали ако треба да собере околу еден агол или пол.ОТПОРЕН на ВОДА & ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : Sealers Фабрика се Примени толку Цврсто Дрво Подови, Плочки Се Отпорни на Вода и Дрво Жито Себе има Анти-Лизга Својства.Големина : 4 Boxs | Боја : Кафена Тајланд Тиково 20"x20".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.