• Обновено
Персоналните Гравирани лопез и од неодамна 16oz Пивце Стакло, Halpert

Персоналните Гравирани лопез и од неодамна 16oz Пивце Стакло, Halpert

Оценката:
DEN 588.00

Тековен
Во магацинот.

Јасно пивце стакло има 16 унци и е направен во САД.Ласерски гравирани дизајн е постојан и машина за миење садови безбедно.Подарок заврши подготвени и идеални за сок, чај, или пиво љубовник во вашиот живот.Кликнете 'Прилагодите Сега' за да започнете; вашиот сопствен текст ќе бидат врежани токму како што е напишан.Грб порака на располагање; целосна вашиот личен подарок со дополнителни текстот на задната страна од стаклото.Објектот Specs Height : 5.88 inches Top Дијаметар : 3.5 inches Bottom Дијаметар : 2.38 inches Capacity : 16 ounces This стакло е совршен подарок идеја за пиво љубовник во вашиот живот.Постојана гравирање намалувања на вашиот сопствен текст во стакло и создава дизајн да се ужива за годините што доаѓаат.Овој ресторан квалитетни, трајни пивце стакло е машина за миење садови безбедно и одлична за редовна секојдневна употреба со било пијалоци, вклучувајќи и вода, газирани сокови и чај.Дизајниран и гравирани во Fayetteville, Арканзас на стакло кој е направен во САД.Остатокот увери вашиот подарок ќе биде елегантен, здрав, и рачно изработени да траат цел живот.Бескрајно Уживање!- Го прави совршен роденденски подарок или партија корист - прекрасна keepsake за секој посебен повод или anniversary - за единствен личен подарок син, брат или татко Големина совршено за 12oz шише со простор за пена или fizz - Грб факултативна текст Споделување вашите сопствени порака на задната страна од стакло за дополнителни трошоци (кликнете Прилагодите Сега за опции).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.