• Обновено
Harilla 2X Зглоб Тиква Облик погоден за носене PIN Перници W/Зглоб Бенд за Шиење Работа

Harilla 2X Зглоб Тиква Облик погоден за носене PIN Перници W/Зглоб Бенд за Шиење Работа

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Pin Перница обезбедува безбедно место за чување на пиновите, држи вашиот иглички и игли безбеден, чист и се на дофат.Прекрасна тиква облик со врвка за околу бенд, убави и корисни.Корисна големина за шиење кошница, да ги задржи на игли со вас.Совршен подарок за шиење и quilting ентузијасти.Целосно Поместена Полиестер, Држење на Иглички или Игли Безбедно.Опис : - Целосно Поместена Полиестер, Држење на Иглички или Игли Безбедно. - Прекрасна тиква облик со врвка за околу бенд, убави и корисни. - Pin Перница обезбедува безбедно место за чување на пиновите, држи вашиот иглички и игли безбеден, чист и се на дофат. - Корисна големина за шиење кошница, да ги задржи на игли со вас. - Совршен подарок за шиење и quilting ентузијасти.Спецификација : - Материјал : CVC - Size : Прибл. 9cmx9cmx4cm / 3.54x3.54x1.57inch - Количина : 1pc Жолта, 1pc Розова, 2 парчиња вкупно.Пакетот Вклучува : 2 Парчиња на Pin Cushions Note : Не може да се 1-2mm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.