• Обновено
Aexit 9pcs Директно Удари месо тело Челик 0-8 арапски Броеви 10мм Удар Pin Удари Марки Сет

Aexit 9pcs Директно Удари месо тело Челик 0-8 арапски Броеви 10мм Удар Pin Удари Марки Сет

Оценката:
DEN 1730.40

Тековен
Во магацинот.

Име На Производ : Челик Печат Поставите;Дизајн : 0-8 Број.Големина : 10мм/ 0.4";месо тело Големина на(Секој) : 12 x 12mm/ 0.5" x 0.5" (L*W).Вкупна Должина : 65mm/2.6";Материјали : Челик.Боја : Црна;Нето Тежина : 670g.Пакет Содржина : 9 x Челик Stamps1 x Пластични Случај.Овие марки се направени од Челик, прекалени.Овие се одлични за печат врз различни видови на меки метали, вклучувајќи ги и дрво.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.