• Обновено
centaur 12 Пакет Мека Совет Пикадо, Професионални 18 Грам Пластични Совет Стрела Поставува со 4 Бои Премиум Алуминиум Шахти 100 Стрела Совети 16 Стрела Летови и Стрела Случ?

centaur 12 Пакет Мека Совет Пикадо, Професионални 18 Грам Пластични Совет Стрела Поставува со 4 Бои Премиум

Оценката:
DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

centaur SD812 B стрела поставување ви овозможува да креирате различни стрела поставување, мешање и појавување на буриња, окно и летови.Лет штитници за заштита на летање од кои се оштетени кога фрлање стрела, и одржување на лет форма и да ја задржите рамнотежата, додека летаат.Исто така идеален подарок идеја за роденден, Божиќ, денот на таткото и други подарок-давање прилики. 12pcs x гума О-прстен : се спречи вратило од попушта по фрлање.12pcs x екстра трајни алуминиум шахти (жолта/зелена/црвена/сина по 3pcs). 100pcs x мека стрела совети.100pcs x мека стрела совети.Задебелена поли про стрела летови се специјално дизајнирани за да се помогне да се зголеми брзината и да се намали влечете.Задебелена поли про стрела летови се специјално дизајнирани за да се помогне да се зголеми брзината и да се намали влечете.Корисни дополнителни додатоци : . ❤ Надгради премиум алуминиум стрела шахти кои се издржливи и трајни, екстра пролет O-ring on стрела прачки за да се спречи стрела летови попушта кога фрлање. 12pcs x лет заштитник : помогнат на обликот на летот и намалување на летови од оштетување. 12pcs x 16 грама прецизност машински челични буриња (сребрена/црна по 6pcs).Сет вклучува : 12pcs 16 грама професионални мека совет буриња (сребрена/црна боја), 12pcs премиум алуминиум шахти, 100pcs премиум пластични совети, 16pcs задебелена стрела летови во 4 стилови, 12pcs лет заштитници.Летот заштитници помогне да се задржи формата на лет и им помага на рамнотежа на стрела додека летате.❤ Крајната пикадо во собата за сите нивоа на вештини на стрела ентузијасти.Ограничување на залиха во магацин, купи ПОБРЗО ако треба. 16pcs x згусне МИЛЕНИЧЕ стандард летови (жолта/зелена/црвена/сина по 4pcs). 100pcs пластични совети е доволно за фрлање пикадо и за многу долго време. 100pcs пластични совети е доволно за фрлање пикадо и за многу долго време. 12pcs x 16 грама прецизност машински челични буриња (сребрена/црна по 6pcs).Сите се Спакувани во издржлива пластика стрела случај.Секој вратило доаѓа со анти-расклатување О-прстен за да се спречи стрела летови попушта кога фрлање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.