• Обновено
CNZ Аквариум Чакал Црно-Flourescent Микс за Растенијата Аквариуми, Пејсаж, Дома Декор, 0.25-0.35, 5-Фунти

CNZ Аквариум Чакал Црно-Flourescent Микс за Растенијата Аквариуми, Пејсаж, Дома Декор, 0.25-0.35, 5-Фунти

Оценката:
DEN 323.76

Тековен
Во магацинот.

Висок квалитет на полимер обложени чакал за употреба во свежа вода аквариуми.Идеален за дома декор и креативна внатрешен и надворешен дизајн.Се користи за цветни аранжмани, вазна, спојници, пешачки патеки, вода карактеристики, изложени агрегат тротоарите или ѕидови, базен области и многу други области.Тоа исто така може да се користи како акцент на аквариуми, вода, градини, езерца, и terrariums.Ве молиме исплакнете ги пред да ги стави во вашиот риба резервоарот.Големина : Просечна големина 0.25" - 0.35" Вкупна тежина од околу 5 килограми.За оптимални резултати, користете 2 кг На чакал за секој еден галон на вода.Тоа е високо-квалитетни полимер обложени чакал за употреба во слатководни аквариуми.Оваа забава риба, аквариум чакал, неонски ѕвездена ноќ, ќе додадете боја на вашиот аквариум, без да влијаат на p H нивото во вода својата риба резервоарот чакал е понудена во економска 5 lb големина за својата погодност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.