• Обновено
Во светот Увозот AWW80055 Аква Тера Песок, 5 Фунти, Црвена

Во светот Увозот AWW80055 Аква Тера Песок, 5 Фунти, Црвена

Оценката:
DEN 286.08

Тековен
Во магацинот.

Во Светот Увозот Аква Тера Песок.Природни Обложени Песок.Нема да се смени хемија на вашиот аквариум со вода.Природен Песок.Природен Песок.Природни Обложени Песок. 100-процентно Акрилик Слој.Нема да се смени хемија на вашиот аквариум со вода.Не-токсични.Colorfast.Се користи во Свежа и Saltwater Аквариуми.Бари.Terrariums.Градини.Potted Растенија.Вазни.Пепел Коцки.Занаети и Хоби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.