• Обновено
2.7 lb Природни Полиран Декоративни Бели Камчиња - Мали Камења 3/8 Чакал Големина,Речните Карпи Камчиња за Растенија, Дома, DIY Оркестарот,Аквариум Чакал,Вазна, Спојници,

2.7 lb Природни Полиран Декоративни Бели Камчиња - Мали Камења 3/8 Чакал Големина,Речните Карпи Камчиња за

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Додадете овие карпите на дното на било цветни аранжмани, или пополнете празен вазна за tabletop акцент, Пар со свеќи за природен акцент на секоја соба.Аквариуми Декорација.или Насоки за тоа како тоа ќе влијае на квалитетот на водата на нивоа. * Само природни камења и восок, без дополнителни спојници, бои, или масла. *Природен Камен е не-токсични Противи Исчезнува за долгорочната Убавина.Кактус и вкусен растенија декорација.Само природни камења и восок, без дополнителни спојници, бои, или масла.3/8" просечната големина е совршен за мали апликации.Декорација Мали Камчиња : Секоја торба содржи широк спектар на природни облици и убава бела боја.Оваа мали декоративни реката камчиња може да liven до вашиот дом и канцеларија.Домашна декорација. * Додавање дополнителна убавина во вашиот отворено : пешачки патеки, приоди за автомобили, вода карактеристики, езерца, вода градини, изложени агрегат тротоарите или ѕидови и околу базени за пливање. * Убавината на природен камен е одлична за подобрување на вашиот пејзаж околу дрвја, flowerbeds, бари и фондации.Уредување.Природен декоративен полирани бели камчиња може да се освежи и да се подобрат во затворен простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.