• Обновено
Sandblaster Песок Blaster Пиштол во Собата, Песок Експлозија Спреј Алатка за Отстранување Боја, Дамки од ' Рѓа & Чисти Површини (Црна)

Sandblaster Песок Blaster Пиштол во Собата, Песок Експлозија Спреј Алатка за Отстранување Боја, Дамки од '

Оценката:
DEN 826.08

Тековен
Во магацинот.

????【Високи Перформанси】 : Трајни Песок Blaster Дека Експлозии Голема Брзина Медиуми Честички, Кои Брзо Да Ги Отстрани Боја, ' Рѓа, Корозија И Скали. ????【Уникатен и Персоналните Дизајн】 : Проток на вредноста префрлување може да се прилагоди на протокот на sandblasting, прилагодлив материјал вентил ви дава прецизна контрола. ????【Висок Квалитет на Материјалите】 : Сите алуминиум тело светлина, малата големина и лесен за носење, лесно да се работи со рака. ????【Лесен за Употреба】 : Големина околу 21 * 29 см.Лесен за носење и контрола.Мала големина е совршена за домашна употреба. ????【Добри По-продажбата на Услугата】 : LYHLYA цел да се обезбеди добра производи и услуги за нашите клиенти.Имаме добра и разумен поврат политики.Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош или имате било какви прашања, ние ќе бидеме многу среќни да ви даде задоволни решение во време.Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.