• Обновено
Merrell Дете е Нова 2 Патики

Merrell Дете е Нова 2 Патики

Оценката:
DEN 1033.68

Тековен
Во магацинот.

Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Текстил горниот за breathability Кука и јамка затворање обезбедува прецизни и сигурни одговара Рециклирани МИЛЕНИЧЕ linings Засилен пети капа за издржливост Не-означување гумени outsole со дополнителна потпора за супериорен влечење и издржливост.Вие и вашиот мал тркач може да се погоди патеки заедно, благодарение на оваа мини-ми стил.Оваа патека тркач има дише текстил горниот и безбедна кука и јамка затворање дизајниран специјално за колекции.Нејзините засилен пети зголемува издржливост, и не-означување outsole кој M Одберете.Контрола го зголемува безбедноста со зголемување на влечење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.