• Обновено
Rudransha Добредојдовте во Мојот Креветчето Везени Lumbar Акцент се Фрли Перница Покрие - бебе соба Оркестарот - 12x18, слонова коска-Беж

Rudransha Добредојдовте во Мојот Креветчето Везени Lumbar Акцент се Фрли Перница Покрие - бебе соба Оркестарот

Оценката:
DEN 352.80

Тековен
Во магацинот.

Пакет Содржина : 1 компјутер патент затворање фрли перница ги опфаќаат само.Ве молиме имајте во предвид : Не вметнете или кутии вклучени.Ткаенини : Чист памук offwhite боја на ткаенина се користи за оваа изреки акцент pillowcase.Вез : Цитати или букви се беж тема извезена.Беж боја corded/welted рабови.Големина на : Оваа декоративни фрли перница покрие мерки 12 од 18 инчи или 30 од 45 cms.Перење & се Грижи : Машина за миење користење ладна вода.Нежно циклус, топло железо ако е потребно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.