• Обновено
Утопија Кревети 2 Пакет Деца Перница - Бебе Перници за Спиење - Памук Мешавина Школка со Полиестер Пополнување - Пакет на 2 Деца Перници - Бело - 13 х 18 Инчи

Утопија Кревети 2 Пакет Деца Перница - Бебе Перници за Спиење - Памук Мешавина Школка со Полиестер Пополнување

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

ДЕЦА ПЕРНИЦА ПАКЕТ - Пакување од 2 дете перници направени со совршена комбинација на мекоста и цврстината да се обезбеди совршена ноќен сон за вашето дете.ДИМЕНЗИИ - Секое дете перница мерки 13 од 18 инчи.ИЗДРЖЛИВИ - 250 Нишка се Избројат, Памук мешавина Покритие; изработка на перница трајни!.ПАР ПАКЕТ - Доаѓа во пар пакување за комплетна outlook за вашето дете е во кревет.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - препорачливо е да забележиш чистење на перница или рака мие ткаенина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.