• Обновено
MILANO КОЛЕКЦИЈА Чипка Перика Зафат Капа за Жените | Порибување Купола Капа со Изграден Во Еластична Велкро Headband | Не се Лизга Перика Gripper Прибор за Одржување на Перики

MILANO КОЛЕКЦИЈА Чипка Перика Зафат Капа за Жените | Порибување Купола Капа со Изграден Во Еластична Велкро

Оценката:
DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

БЕЗБЕДЕН ВАШИОТ ПЕРИКА, додека за заштита вашиот скалп и коса со Milano Колекција е Сите-Во-Едно Чипка Grip Cap!Топлиот Чипка Wi Grip бенд држи вашиот перика, додека за заштита на рабовите и создавање на природен дел.Приложените капа помага да се задржи вашата перика од лизгање со обезбедување на додадена триење.ДИШЕ УДОБНОСТ значи дека може да изгледа вашиот најдобар на целиот ден!Ми се допаѓа нашата посебна Чипка Wi Grip, кадифе бенд е целосно прилагодливи, така што може да се направи тоа толку тесни или лабава како што треба.Капа себе е составен од комбинација на памук и бамбус-добиени влакна, допуштајќи вашите скалпот здив и да останете кул.ЕДЕН ДИЗАЈН ОДГОВАРА на СИТЕ типови коса.Без оглед на тоа колку многу или колку малку коса што го имате, Чипка Grip Cap обезбедува целосен опфат и грчевито држејќи се за моќ.На чипка ја заштитува вашата мрежа предните рабови и создава природен изглед дел.За ќелава перика wearers, мека капа е нежна и се обезбедува заштита на чувствителни scalps.ОДГОВАРА на ВАШАТА КОЖА или коса тон, кој работи најдобро за вашите потреби.На Чипка Grip Cap доаѓа во браун и тен, кои ви даваат флексибилност треба да се вклопуваат косата и кожата, создавање на повеќе физички изглед.НАПРАВЕНИ ЗА ЧЕСТИ СЕ НОСАТ.На Чипка Grip Cap е специјално дизајниран за да се носи по цел ден, секој ден.Тоа е машина перат на нежна циклус, со delicates пријателски детергент.Оставете да се исуши.Машина за сушење може да ја измени или да искриват облик.Воведување на Милано Колекција е најновата револуција на Wi Grip : новиот Чипка Grip Grip (патент) нуди совршено безбеден метод решение за чипка перики, чипка frontals, и многу повеќе!На Чипка Grip Cap карактеристики премија, тешки-должност засилен Швајцарската чипка на косата и дел кои се создаваат лесна и undetectable транзиција под било кој тип на чипка избрана перика.Оваа чипка перика бенд и перика капа безбеден метод нуди прилагодливи, една големина која е идеална за сите дизајн кој се вклопува разновидноста на главата големини се движат од 18" 24" во обемот.Нејзината кожа-обоени чипка е компатибилен со сите нијанси на кожата тонови и капа доаѓа во две различни бои : голи и кафеава.Овој уникатен бренд дава сосема лесна, undetectable транзиција за секојдневно носење.Оваа Перика Бенд и Перика Капа хибрид функција уникатно дизајниран мек материјал со максимална се одржи во текот на целиот ден долго.Безбедно да се обезбеди својата перика, додека за заштита на вашата природна коса и рабови.Овој револуционерен Чипка Grip Cap ја елиминира потребата за клипови и чешли, лента или лепак.Тоа е совршено штета-слободен безбеден метод решение да се обезбеди вашите чипка избрана перики, обезбедувајќи крајната удобност и носат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.