• Обновено
Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени 4x4 Чипка Затворање Перики Бразилецот Човечка Коса, Перики Пред Извлечен со Бебе Коса 150% Густина Природна Бој

Телото Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени 4x4 Чипка Затворање Перики Бразилецот Човечка Коса,

Оценката:
DEN 1944.00

Тековен
Во магацинот.

☆ Коса Материјал : 100% богородица Бразилецот човечка коса, перики, без било какви хемиски меша.Здрав и Жив,Удобно Против Кожата. ☆ Боја на коса : Природна боја може да биде обоена;Пред Извлечен Косата со Бебе Коса,Изгледа Реални како свој коса, Чипка Боја е медиум браун чипка default. ☆ Губење на Квалитетот : Чипка Пред Перики,Половина Машина Mades точно да должина, ве молиме исправете вашата коса пред мерење, Должината на Перики Треба да се Мери со Должина од Глава Вртат да Најдолг Косата на Дното.П : Дали перика мирис?.A : Нашата коса е вистински човечка коса, перики,и хемиски слободно, тоа може да има локална шампон мирис,но може да бидат отстранети од страна на cowashing со шампон и балсам.П : Дали тоа метежот и пролевање ?.О : за Сите на нашата Човечка Коса перика без пролевање, но таму ќе биде малку искршена коса, и во прилог на косата се должи на статички електрицитет, по u изми, тоа ќе биде во ред.Секоја перика ќе метежот повеќе од вашата права коса, бидејќи вашиот скалп произведува природни масла што ги држи вашиот сопствен косата од сушење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.