• Обновено
Ilovcomic Вампир Витез Cosplay Kuran Kaname Кратка Перика Браун за ноќта на Вештерките Cosplay Шоу

Ilovcomic Вампир Витез Cosplay Kuran Kaname Кратка Перика Браун за ноќта на Вештерките Cosplay Шоу

Оценката:
DEN 1989.60

Тековен
Во магацинот.

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на синтетички б.Поправи перика Капа со Тока;c.Спреј перика грижа решение и Стил на Коса, Перики во ваша корист.Перика чистење и нега : 1. Перење ладна или млака вода.2. Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење.3. Исплакнете ја темелно со ладна вода.4. Користи метален чешел или oxhorn чешел.Пластични чешел ќе предизвика статички електрицитет.5. Четка перика во саканиот стил по тоа што е сосема сува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.