• Обновено
Aprilhair Пред-извлечен Боб Чипка Пред Перики Glueless 130% Густина скратен Директно Бразилецот Богородица Човечка Коса Со Бебе Коса (12 Инчен,Сива Боја)

Aprilhair Пред-извлечен Боб Чипка Пред Перики Glueless 130% Густина скратен Директно Бразилецот Богородица

Оценката:
DEN 2495.76

Тековен
Во магацинот.

Губење на Материјал : Бразилски 100% богородица човечка коса,чипка пред перика.Фризура и Боја : Боб права,Сива Коса.Квалитетот Ветување : Силен и здрав.Пролевање слободни, метежот бесплатно,без мирис и мека.Детали опис : 130% Густина,Средни Браун Швајцарската Чипка,Тантела пред перика,Средни Капи со прилагодливи Ремени.Независни дизајн:Може да се Исправи, Завиткан,Обоени и Стилизирана како свој коса.Предмет Тип : Сива Директно Чипка пред перика Капи со Ремени Еластичен Нето 22.5 inches Cap Боја : Brown Cap Големина : Medium More Детали : Еластичен Нето во Круната и Прилагодливи Ремени во Back Kindly Забелешка : Над Сите Прикажување Слики, Сликани во Различни Прикаже Следниот Ефект Може да Биде Различен, Специфични ве Молиме во Вид Преовладува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.