• Обновено
Heall Пердув Бенд Пердув Shawl Пердуви Скратува Дополнителните со Сатен Лента Лента Фустан за Шиење Занаети Костими Декорација (Црна)

Heall Пердув Бенд Пердув Shawl Пердуви Скратува Дополнителните со Сатен Лента Лента Фустан за Шиење Занаети

Оценката:
DEN 734.40

Тековен
Во магацинот.

SERVICE : Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако купите има некои квалитетни дефект, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Исклучителна изведба.На пердуви се сјајни и "танц" во светлина.ПРИМЕНА : Можете да DIY на пердув shawl за изработката носии.Домот да се носат за други dressy прилики.УДОБЕН НОСИ : црниот пердув кејп паѓа за полесно чување и се проширува брзо да се стави на и да си одат.Јака е лесно да се носи по едноставно draping над рамената и врзување со две црн свилен гајтан пораби во внатрешноста.ПРИЛИКИ : Совршен за равен костим, ноќта на Вештерките, Гала, cosplay, фестивали, со пеење на свирка и маскарада партија, негативец тематските вечера, клубска.Опис : Боја : црна.Големина : 18in.Главен материјал : пилешко пердув.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1*Пердув Shawl.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.