• Обновено
Електрични Ротирате интерактивни Мачка Играчка со Пердув Движење Автоматски се Врти Закачка Маче Играчка

Електрични Ротирате интерактивни Мачка Играчка со Пердув Движење Автоматски се Врти Закачка Маче Играчка

Оценката:
DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

Играчка е продаваат без батерија и 2 парчиња од AAA батерија е потребно за оваа играчка.Од играчка може да се користи на 3 начини : електрични мачка закачка, електрични ротирате плоча и мачка нула топката плоча.Ве молиме притиснете го дното на мачка закачка да ја започнете играчка, и притиснете го повторно за да го исклучите.Ние се подготват 1 парче на резервни пердув за што веќе.Не заборавајте да го земе на батеријата ако играчка не е користена долго време.Ширли& Ева посветува себе да се обезбедување на вас со најдобрите пет играчки.Ова електрична ротирате играчка е направен на 1 парче врти закачка, мачка нула топката со ротирање плоча, и 1 парче на пердув.На пердув ќе оди наоколу со пердув, што дефинитивно ќе привлече мачки' внимание.Пердув е секогаш мачки' омилени.Тоа е добра интерактивна играчки за вашите убави мачки и не треба да се грижите дека вашите мачки ќе го направат вашиот простор во хаос.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.