• Обновено
JW Милениче Компанија Cataction Пердув Топката, Мачка Играчка

JW Милениче Компанија Cataction Пердув Топката, Мачка Играчка

Оценката:
DEN 163.44

Тековен
Во магацинот.

Примамливата пердуви.Издржливи природна гума.JW CATACTION ПЕРДУВ ТОПКАТА.Игра Време : Од кадифен catnip играчки да се интерактивни pounce и потера играчки, пердув мачка teasers, tumblers, пердув топки и повеќе, JW Милениче прави мачка играчки се дизајнирани за да се збогати изведба и да се поттикне вежба.Интелигентен Дизајн, Среќен Миленичиња : JW милениче производи се дизајнирани за да го подобрат животот на домашни миленици и сопствениците; Обидете се нашата целосна линија на куче лекување на точење, squeaker играчки, четки, интерактивни мачка играчки и многу повеќе.Cataction Пердув Топката е нова комбо играчка која има тешка природна гума Hol-ee Шешир играчка која ги штити радосна, светла пердуви лепење.Вашата мачка ќе биде воодушевен со сите овие долго feathery парчиња, за да сват и pounce.Оваа играчка е стимулирање, издржливи и сигурни за задоволство.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.