• Обновено
Интерактивна Мачка Играчки за Затворен, 2-во-1 Cat Пердув Играчка & Cat Топката Играчка, Автоматски Милениче Вежба Играчки, Гимнастик Мачка Играчки за Игра Мачки/Маче со

Интерактивна Мачка Играчки за Затворен, 2-во-1 Cat Пердув Играчка & Cat Топката Играчка, Автоматски Милениче

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

????【Идеален Мачка Играчки за Внатрешна Мачка】????Мачка играчки може да се задржи вашата мачка се движат наоколу и добивање на некои вежби.Ние ги користиме конвенционалните дизајн и никогаш не се грижите за играчка без електрична енергија. ????【Интерактивни Мачка Играчка】????Оваа автоматско мачка играчки ќе се обезбеди оптимално ментална и физичка стимулација за вашиот кожен пријател и помогне да се спречи досада и вознемиреност додека сте зафатени или на работа. ????【2-ВО-1 Cat Пердув Играчка & Cat Топката Играчка】????Оваа мачка играчки е комбинација на мачката омилени елементиМачка Топката & Cat Пердув Стапче.Сакате да се осигурате дека вашата мачка добива својата дневна доза на вежбање?Започнете со овој паметен мачка играчка.Со 2 судир-против силиконски тркала, оваа интерактивна мачка играчка за мачките лесно може да се кандидира преку тепих и мазна подот, кои ги вашите мачки зафатен и да добиете повеќе вежбање, кога тие се обидуваат да го фати. Доаѓа со една мачка пердуви и една мачка топката, може да се привлечат повеќе мачки за да се борат со пердув.Мачката може да власт мачка играчки за внатрешна мачки и назад, храната ќе folw надвор, која привлече повеќе интерес од мачка.Ние нудиме 180 ДЕНА Квалитетот Гарантира за сите домашни миленичиња љубовници, како што ние сме толку сигурни дека вие и вашето домашно милениче ќе љубов оваа 2 in 1 мачка автоматско играчка.Мачка Пердув Играчки Гимнастик.И без разлика како мачка pats играчка, мачка пердув играчка не ќе падне.Бидејќи мачката активност играчки ќе силно се привлечат мачки да се игра, препорачливо е да се игра за 20-30 минути секој пат.Тоа, исто така, го ослободува вашите раце и решава проблемот дека не можете да играте со повеќе мачки во исто време.Гимнастик мачка играчка интерактивни топката се направи на безбеден и еколошки ABS пластика, материјал, невкусна и здрави, интерактивни мачка играчки е опремен со противтежа на дното, така што нема да падне во текот без разлика колку мачката го користи тоа.Кога вашата мачка се појавува да бидат болни, се дебели, или осамени, треба мачка играчки да се лекува вашиот мачки и направете ја вашата мачка здрави.Во исто време, нејзината гимнастик функција е подобро. ????【Висок Квалитет Мачка Играчки】????Големина : 5.Зошто да изберете ни?.Оваа мачка играчка за внатрешна мачки ги задоволува сите потреби на мачки, и тешко е да се расипува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.