• Обновено
Bullseye Зло Око за Заштита Ѓердан - Розово Злато Medallion - Отвори Очи Диск Pendant - женски Накит за Подарок Идеја

Bullseye Зло Око за Заштита Ѓердан - Розово Злато Medallion - Отвори Очи Диск Pendant - женски Накит за Подарок

Оценката:
DEN 334.80

Тековен
Во магацинот.

Грчката Бикови Око -ЗАШТИТА од ЗЛО ОКО - medallion ѓердан.Отворајќи тиркизна, морнарско сина, и јасни кристали се формираат прекрасен моделот на големи medallion.Висок квалитет 14k РОЗОВО ЗЛАТО ИСПОЛНЕТ кабел синџир со РОЗОВО Злато позлатен medallion.Medallion мерење : 24mm дијаметар ( околу 1 инч).Ѓердан Должина : прилагодлив, од 17 до 18 инчи.Добредојдовте на Nadean Дизајни!Ова е бикови око pendant medallion ЗАШТИТА од уроци medallion ѓердан.Отворајќи тиркизна, морнарско сина, и јасни кристали изгледа зачудувачки заедно во оваа бикови-око шема.Окото Medallion виси од двојно bails на 14k РОЗОВО злато исполнет синџир и hummer затворање.Овој КРУГ ОКО Pendant МЕРКИ точно 24 MM во ДИЈАМЕТАР ( 1 инчен дијаметар точно).Грчкиот Око симбол се смета за заштита на носителите од штета.Синџирот, како и сите компоненти, се направени од високо-квалитет ЗГОЛЕМИ 14/20 злато-исполнет метал.ЃЕРДАН ДОЛЖИНА : 17 инчи со 1 инчен extender за 18 инчи како фотографиран.Оваа понуда е за ЕДЕН (1 ) ѓердан, на 14k РОЗОВО злато-полни очи диск ѓердан (bullseye).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.